Výuka pro dospělé

pozadí cihla 5

Individuální výuka

Jsou určeny pro jednoho až tři studenty v časech, které vám vyhovují. Kurz připravíme přesně podle vašich potřeb, ať už toužíte po konverzačních hodinách,  chcete se připravit na pracovní pohovor, či zdokonalit v business English.

P1000015 - Copy

Skupinové kurzy

Konají se jednou týdně (90 minut). Jsou rozděleny do tří trimestrů po 13 týdnech a probíhají na čtyřech úrovních – začátečníci, falešní začátečníci, mírně pokročilí a středně pokročilí. V každém kurzu je maximálně šest studentů a učí je čeští lektoři i rodilí mluvčí.

pozadí cihla 3

Otestujte si svou angličtinu

Chcete vědět, jak jste na tom s angličtinou? Především si zkuste náš předběžný rozřazovací test, kde zjistíte, do jakých kurzů by bylo nejlépe se přihlásit. V případě zájmu vám zajistíme komplexní jazykový otest, který důkladně prověří vaši jazykovou úroveň. 

Jazykové kurzy pro dospělé…

Petr Fantys

lektor angličtiny, majitel JŠ Penny lane

Chcete s angličtinou konečně začít, nebo s ní začínáte neustále? Chcete se se konečně někam posunout, rozmluvit se, úspěšně udělat pracovní pohovor, nebo si jen prostě udržet stávající úroveň angličtiny a zažít příjemné chvíle s angličtinou a třeba s vínem v naší útulné kavárně? S námi se vám všechno tohle rozhodně podaří.
Výuka v malých skupinkách, kombinace zkušených českých lektorů a rodilých mluvčích, které u nás pečlivě vybíráme, zaručuje, že v našich dynamických hodinách budete mluvit neustále a velmi brzy se zlepšíte. 
Jestli toužíte po ještě individuálnějším přístupu a časově flexibilních hodinách, kontaktujte nás a my vám připravíme hodiny přesně na míru. Pokud nevíte, jak na tom s angličtinou jste, není nic snazšího než si zkusit náš online test, případně si objednat komplexní test, díky kterému určíme vaše slabá místa i silné stránky. 
Přjďte k nám zažít Penny Lane!