Další formy výuky

pozadí cihla 3

Online kurzy

Nemáte čas chodit na hodiny do naší jazykové školy? Nejste z Prahy a stáli byste o naše lekce? Můžeme vám nabídnout individuální kurzy přes Zoom či jinou platformu. Přizpůsobíme se zcela vašim potřebám a časovým možnostem. Stačí jen vyplnit kontaktní formulář.

pozadí cihla 4

Kurzy psaní

Potřebujete si vylepšit písemný projev v angličtině, ať už jde o pracovní emaily, prezentace či školní a akademické eseje? Můžeme vám nabídnout individuální prezenční či online výuku, díky nimž získáte patřičné zkušenosti a sebejistotu.

pozadí cihla 1

Intenzivní kurzy

Máte na angličtinu čas jen v určité období, nebo se rychle potřebujete připravit na zkoušku či pracovní pohovor? Jsme schopni vám zajistit individuální či skupinové intenzivní lekce v jakémkoli rozsahu (víkendové, týdenní, čtrnáctidenní, měsíční, letní atd.). 

Speciální formy výuky…

S online kurzy máme bohatou zkušenost z doby coronavirové krize, kdy jsme rychle naučili využívat nových interaktivních forem výuky. Kromě konverzačních hodin jsou online kurzy skvělé na vylepšování psané angličtiny. Naši čeští a britští lektoři s tím mají bohaté zkušenosti (ať jde o výuku psaní v přípravných kurzech na  cambridgeské zkoušky, nebo v kurzech „business English“, které připravujeme pro firmy). Někteří z nás dokonce s psaným jazykem pracují aktivně, třeba jako redaktoři anglických časopisů či jako překladatelé.