Kurzy pro děti a teenangery

1920_yello-sub

Skupinové kurzy pro děti

Od těch nejmenších po patnáctileté. Kurzy jsou rozděleny podle věku, ale paralelně se vyučují dvě skupiny, takže je možné děti rozdělit i podle úrovní. Zpravidla se střídá český lektor s rodilým mluvčím. Ve skupině je maximálně šest dětí.

Individuální kurzy pro děti

Potřebuje vaše dítě individuální přístup nebo chce na angličtinu chodit se svými kamarády? Pak pro vás můžeme připravit kurz podle vašich přání. Můžou ho navštěvovat až tři děti pod vedením českého učitele či rodilého mluvčího

Doučování angličtiny

Jestli máte pocit, že vaše dítě za ostatními v angličtině trochu zaostává, případně úplně nerozumí probírané látce, jsme tu pro vás.  Pokud jste studentem střední školy a myslíte si, že v angličtině máte co dohánět, ozvěte se nám.

Příprava na maturitu

V Penny Lane vás připraví kvalitní učitelé, kteří vyučovali, či vyučují na přestižních středních školách a mají zkušenost se samotnou (státní) maturitou s angličtiny.  Jejich zkušenosti a individuální přístup vás zbaví strachu z první těžké zkoušky, která vás čeká. 

O co nám jde při výuce dětí?

Nejste spokojení s tím, že vaše děti po roce či několika letech školní docházky umí říct anglicky jen několik barev, počítat do dvaceti – nebo zkrátka neumí říct vůbec nic? V našich kurzech se hravou, zábavnou a nenásilnou formou velmi rychle rozmluví, naučí se základy jazyka a vytvoří si slušnou slovní zásobu. Ti starší nabudou potřebného sebevědomí, případně doženou to, co se ve škole nenaučili. A ty téměř dospělé připravíme na maturitu, případně na některou z cambridgeských zkoušek.

Skupinové kurzy rozdělujeme podle věku a podle úrovně. Lekce trvá 60 minut. Pro starší (a pokročilejší) studenty, individuální kurzy,  doučování a přípravu na maturitu je možné připravit i devadesátiminutové lekce.