Příměstský tábor STORYTELLING
(komiksy)

Důležité informace

Pro děti:

9 – 16 let

Místo:

Ve studiu Itaka, Korunní 35

Požadovaná jazyková úroveň:

Bez omezení

Cena:

5 500Kč

Přihlášení:

Termin:

22. – 26. 07. 2024

Čas:

9:00 – 16:00

Obědy, svačiny a pitný režim a vstupy na výlety jsou zajištěny v ceně.

Obecné informace:

Program všech příměstských táborů probíhá od 9:00 do 16:00 v malých skupinkách dětí. Ráno rodiče děti přivedou a po práci si je zase vyzvednou v příjemných prostorách studia Itaka v dobré dopravní dostupnosti Korunní ulice (tramvajová zastávka Šumavská, 6 minut chůze z Náměstí Míru, dvě stanice tramvají z I.P.Pavlova). Pokud to počasí dovolí, snažíme se být co nejvíce venku. V okolí studia je několik parků, kam s dětmi rádi vyrazíme.

Děti mají na každý den zajištěn oběd, svačinu a pitný režim. Obědy budou zdravé a dováženy v krabičkách. Svačiny jsou obvykle ovoce, sušenky nebo obložené pečivo. Pokud by si dítě chtělo nosit svoje vlastní jídlo nebo mělo jakékoliv dietní omezení, není to problém, jen o tom prosím informujte naše lektory.
Program zahrnuje přestávky, kdy se děti mohou nasvačit, pauzu na oběd a polední klid. Děti během poledního klidu mohou hrát stolní hry, číst si nebo odpočívat. Mohou si přinést své knihy, hry a hračky.

Další informace:

Děti se naučí používat angličtinu při vytváření scénářů a psaní popisků pro jejich komiksové příběhy, a to jak ve skupině, tak i samostatně.

Naši lektoři je seznámí s různými možnostmi a přístupy ke tvorbě vlastních knížek a komiksů, které si na konci tábora budou moct odnést domů. Součástí programu je také unikátní workshop s autorem komiksů. V programu nechybí ani pohybové a kreativní aktivity, deskové hry a výlety mimo studio.

Nabízíme individuální přístup v příjemném a bezpečném prostředí malých skupinek po 12 dětech ve vedení zkušenými lektory. Pokud by děti ve skupince měly zájem, rádi je zasvětíme i do kouzla psaní a tvoření s AI umělou inteligencí.

Úroveň angličtiny není podmínkou, jde nám především o radost a kreativitu!

Přihlášení dítěte na tábor:

Děti můžete přihlašovat buď pomocí elektronické přihlášky, kterou naleznete pod odkazem níže:​

Kontaktní údaje:

Veškeré informace o táboře zodpovíme na e-mailové adrese: info@pennylane.cz či na telefonu: 604 503 182, 731 408 280​