souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Penny Lane - jazyková škola, s.r.o.

Korunní 957/35, Vinohrady

Praha 2, 120 00

IČ0: 06283659

číslo účtu: 2701258732/2010

Malá jazyková škola zaměřená na intenzivní a zábavnou výuku angličtiny pro dospělé i děti s důrazem na praktické využití jazyka v každodenních situacích. Výuka probíhá v příjemném, originálním a přátelském prostředí multifunkčního klubu Itaka s možností kvalitního občerstvení (dobrá káva, případně dobré víno atd.) přímo v centru Prahy, nedaleko Náměstí Míru


Učí velmi zkušení lektoři s bohatou praxí z prestižního pražského gymnázia PORG, kteří vás v angličtině posunou téměř od nuly velmi rychle kupředu.

Nabízíme kurzy angličtiny pro úplné začátečníky, falešné začátečníky, mírně i středně pokročilé. Zaměřujeme se i na výuku dětí a to již od 7. roku, kde se střídají čeští lektoři s rodilými mluvčími. Nově nabízíme i výuku francouzštiny a němčiny od nejmenších po dospělé. Nespornou výhodou je náš přátelský a zároveň profesionální přístup, klademe důraz na individualitu každého z Vás a snažíme se o to, aby pro vás cizí jazyk nebyl překážkou, ale radostí a nebáli jste se komunikovat.

Jako standard nabízíme firemní kurzy, kdy lektor dochází přímo k Vám do firmy. Výuku přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Pro většinu kurzů garantujeme skupiny o maximálním počtu šesti studentů.

Kde nás najdete?

V Korunní 35 na Vinohradech (Praha 2), přímo u stanice Šumavská (tramvaje číslo 10, 16), poblíž náměstí Míru.