souhlasím Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kurzy angličtiny pro začátečníky (Z)

Kurzy angličtiny pro falešné začátečníky (FZ)

Kurzy angličtiny pro mírně pokročilé (MP)

Kurzy pro středně pokročilé (SP)

Přípravné kurzy FCE/CAE

Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 15 a více let

Co ještě můžeme nabídnout

Skupinové kurzy angličtiny pro dospělé můžete navštěvovat dvakrát týdeně (55 minut) nebo jednou týdně (90, případně 100 minut). Kurzy pro mladší děti trvají 60 minut, pro starší 90 minut. Kurz je rozdělen do tří trimestrů po 26 hodinách. První trimestr trvá od září do začátku prosince (případně od října do poloviny ledna). Poté pokračujeme dalším trimestrem, který končí na začátku března/ příp. dubna. Poslední trimestr dobíhá až do konce června (viz rozvrhy u jednotlivých kurzů).

NABÍZÍME UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA

V případě nepřítomnosti klienta ve skupinových kurzech (na rozdíl od kurzů individuálních) nejsme schopni zajistit náhradní hodiny.

Po dohodě nabízíme individuální kurzy na míru, v nichž je možné flexibilně měnit čas výuky. V případě zájmu o individuální kurz, či o kurzy vyšších úrovní (viz Co ještě můžeme nabídnout) nás prosím kontaktujte e-mailem (info@pennylane.cz) nebo telefonicky (731408280)